Ogłoszenie

Logować sie

#1 2008-12-09 17:24:31

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Rozmyślanie

wiec tak Panowie zaczynam sie zastanawiac  na temat gildi sam nie wiem czy ja dalej ciagnac
mam dosc narzekan ludzi ja sam nie wiem co mam robic... zaczynam miec powoli tego dosyc, lepiej wam bedzie w innych gildiach tu sie marnujecie , coz staralem sie dobrze ,  moze nie jestem wystarczajaco dobrym gm  zeby zrobic silna i mocna gilldie... wybaczcie .


Ewentualnie zrobie tak ze Ci co beda chcieli grac u mnie beda grac ja nikogo na sile nie bede trzymal i prosil

Offline

 

#2 2008-12-09 17:29:55

Bily

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

Rys ja rozumiem Cie w 100%.
Zawsze sie znajda tacy któzy narzekaja.
Nie ma rady na takich ludzi.
Jak dla mnie jestes dobrym GMem.

Offline

 

#3 2008-12-09 17:37:38

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

dzieki bily za wsparcie licze na wasze glosy czy tak czy nie bo moge zostawic gildie TYlko dla was bo gildia to nie gm tylko wszyscy w niej

Offline

 

#4 2008-12-09 17:38:42

Gatsu

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

Ryssiard jesteś spoko gościem i bardzo Cie lubię jako gracza Sam wiesz jak mnie przekonywałeś, żebym grał u Ciebie w guild. Co z tego udało się do tej pory zrealizować? Na dobra sprawę niewiele... nie mowie, ze to Twoja wina. Jesteśmy guild, ponosimy odpowiedzialność jako drużyna... Nie można powiedzieć, żebym się tez nie starał ale rezultaty są mało zadowalające, chyba nie tylko mnie. Cos się zaczęło sypać, ludzi grac coraz mniej. To chyba nie tylko moje spostrzeżenie. Teraz jest pytanie, czy próbować reanimacji? Czy się rozchodzimy i każdy sobie szuka jakiegoś miejsca... Ja jestem dorosłym facetem, to w sumie tylko gra, nie będę robił wielkiej sprawy z tego, ze poszło jak poszło. Ciesze się, ze was poznałem i milo mi się grało z wami przez ten czas....

Offline

 

#5 2008-12-09 17:46:39

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

sam nie wiem co mam robic reanimacja nie wiem co da  poprostu wyrzuce tych co nie graja a  bede bral Tych Ci co graja,  a co do gildi to szkoda mi zostawiasz tego wszystkiego w koncu nameczylem sie troche zeby to wszystko stworzyc

Offline

 

#6 2008-12-09 17:51:48

Gatsu

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

Na tyle na ile nie znacie, nie chodzi o to ze na sile narzekam i szukam dziury w całym. Po prostu minęły ponad 3 tyg jak jestem z wami. Troszkę z siebie dałem, żeby zachęcić graczy do udzielania się w guild i na forum. Niestety w miarę upływu czasu zaczęło się robić gorzej i to nie kwestia mojego "narzekania", po prostu to widać gołym okiem...
Sam tez nie mam już tyle czasu na grę co wcześniej, nie mogę się udzielać ile bym chciał. Ponadto straciłem trochę motywację widząc ogólnie postępujący marazm

Offline

 

#7 2008-12-09 17:54:31

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

racja  z tym nie udzielaniem sie na forum tez mnie troche denerwuje nie nadarmo je robilem  zrobie rennowacje i jesli ktos sie nie zaloguje i nie bedzie bral udzial na forum  wypad bedzie i tyle

Offline

 

#8 2008-12-09 19:09:45

Bily

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

ryssiard napisał:

sam nie wiem co mam robic reanimacja nie wiem co da  poprostu wyrzuce tych co nie graja a  bede bral Tych Ci co graja,  a co do gildi to szkoda mi zostawiasz tego wszystkiego w koncu nameczylem sie troche zeby to wszystko stworzyc

I o to chodzi. wywal tych co wkulki leca a wez nowych aktywnych na ktorych mozna liczyc!

Offline

 

#9 2008-12-09 22:32:47

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

ok tak zrobie lecz prosze was o pomoc w rekrutowaniu dobrych graczy jesli kogos macie dawac go do nas

Offline

 

#10 2008-12-10 06:50:18

Gatsu

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

Przepraszam ale opuszczam wasze szeregi, w celu zdobycia nowych doświadczeń i nowych umiejętności, cześć z was może być na mnie zła i dawać temu wyraz w grze... trudno to moja decyzja i jakoś ja zniosę...
Pozdrawiam i życzę powodzenia

Offline

 

#11 2008-12-10 10:14:36

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

to czesc zycze powodzenia w enedcji albo w fear to gildie godne Ciebie...

Offline

 

#12 2008-12-10 15:55:04

Gatsu

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

Bily zobaczyłeś kilka literek nad moim nickiem i mi piszesz w grze, ze jestem twoim wrogiem... Proszę cie ogarnij się trochę i nie pisz bzdur, oceniasz mnie po tym co zrobiłem i jaki jestem, czy po kilku literkach, które się tobie nie podobają?!?!?! Zrobiłem dużo więcej dla Reborned niż ty, nie oczekując nic w zamian, nie podoba mi się twoje ocenianie mojej osoby, po tym w jakiej guild jestem... możesz mnie przeprosić i zapomnę o wszystkim. Wiesz jaki jestem i jakie mam zachowanie w grze, a twoje słowa mnie tylko zabolały i obraziły, bo co ja ci zrobiłem? Wybrałem inna guild to jestem twoim wrogiem? Pomyśl chwile... wierz mi, nie chcesz sobie robić wroga ze mnie...

Offline

 

#13 2008-12-10 16:10:00

BloodBerry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

ja szczerze odeszlam od FEAR fisiu wie dlaczego niktorzy tez powinni wiedziec...
Zrobili ze mnie wielkie .... za to ze nie dawalam rady sobie na cs <sumonerka gralam> ze nie mroze all,ze padam i ze jestem s*** wiec jzu powinniscie sie domyslec czemu odeszlam .
Co do EDENCJI zalezy kto nie kazdy tam jest zly ale za sama gildia nie pzrepadam znam ta gildie bardziej niz kto inny bo znam ta gildie od 1 dnia istnienia serwera.
Od poczatku nie zawsze sie dogadywalam z ally jedyne fajne osoby to chyba byla Bila i pare innych osob...
ale jakby co...
Odrazdam obu gildi dla samego dobra i nerwow graczy.

Pozdrawiam
NiceAngie

Offline

 

#14 2008-12-10 18:19:01

ryssiard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

NiceAngie mam nandzieje ze  u nas Ci sie spodoba  znaczy w sojuszu bo ja rozbijam gildie

Offline

 

#15 2008-12-11 15:42:34

Bily

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Rozmyślanie

Gatsu nie przeprosze Cie to po 1.
Po 2 nie znasz mojej histroi a jest ciekawa.
po 3 kazdy kto ma literki ->FEAR nad glowa jest moim wrogiem , chodz jeszcze wczoraj byl np. moim przyjacielem.
Nie wiesz co zrobilo FEAR ,nie wiesz z czego musialem zrezygnowac przez ta guild , nie wiesz co zrobil QweK.
Nie bede Cie wtajemniczac ale miej swiadomosc ze nie jestem pierwszym lepszym noobem i ja wam to jeszce udowodnie.
Minie mzoe miesiac moze trzy ale uslyszysz o mnie Gatsu.
Powtarzam... Nie znasz tej Histori.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.shinobigamenew.pun.pl www.osp-racula.pun.pl www.game-bakugan.pun.pl www.pokes-core.pun.pl